Menu

Identyfikacja wizualna

Projektowanie logo

Projekt logo jest podstawą procesu tworzenia identyfikacji wizualnej firmy bądź marki. To od niego zaczyna się cały proces kreacji pozostałych elementów, które muszą być z nim komplementarne i tworzyć jedną spójną całość. Logo może mieć formę tekstową i przedstawiać nazwę marki lub firmy - mówimy wówczas o logotypie. Może być również połączeniem znaku (sygnetu) i tekstu, tworząc zgraną formę nazywaną właśnie logo.

Identyfikacja wizualna jest niezwykle istotną kwestią we współczesnym tworzeniu wizerunku firmy/marki, należy więc pamiętać jak ogromne znaczenie ma samo logo. To ono będzie pojawiać się na wszelkiego rodzaju materiałach reklamowych, więc warto zadbać o to, by było zaprojektowane profesjonalnie.

Tworzenie materiałów reklamowych

Podczas tworzenia identyfikacji wizualnej zajmujemy się projektowaniem materiałów reklamowych, które są klientowi niezbędne. Mogą to być wizytówki, teczki reklamowe, papier firmowy, koperty, ulotki, plakaty, szyldy reklamowe, a także wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe jak kubki, długopisy, smycze, koszulki, naklejki czy torby.