Menu

Tworzenie sklepów internetowych

Kompleksowe podejście

Tworzymy sklepy internetowe kompleksowo, począwszy od analizy branży, przez zaprojektowanie grafiki, a na wdrożeniu gotowego do uruchomienia sklepu skończywszy. Nasi klienci otrzymują gotowy produkt, do którego mają wgląd na każdym etapie jego tworzenia.

Nowoczesny wygląd

Każdy z projektów sklepu jest tworzony indywidualnie i od podstaw. Dopasowujemy grafikę do tematyki sklepu, dbając o każdy detal. Unikalność naszych projektów jest cechą, która wyróżni Twój sklep spośród wielu, które korzystają z gotowych szablonów i wyglądają podobnie.

Mnogość integracji

Zakładając sklep internetowy korzystając z naszych usług nie musisz się o nic martwić. Tworzone przez nas sklepy są zintegrowane z ponad 50 najpopularniejszymi metodami płatności. Sklep z łatwością połączysz z kontem w serwisie allegro, dokonując dwustronnej integracji (pełna synchronizacja magazynu w sklepie po zakupie na Allegro i odwrotnie), a także skorzystasz z usług najpopularniejszych kurierów, Poczty Polskiej czy Paczkomatów InPost bez podpisywania umów z każdym z osobna. Bardzo łatwo dodasz produkty ze swojego sklepu do wszystkich najpopularniejszych porównywarek cen w Internecie. A co najważniejsze, wszystko będzie dla Ciebie dostępne w intuicyjnym panelu zarządzania sklepem. Nie musisz posiadać fachowej wiedzy, gdyż obsługa panelu jest bardzo prosta nawet dla osób, które wcześniej nie korzystały z tego typu rozwiązań.

Połączenie z social media

Planujesz integrację swojego sklepu z Facebookiem? Zrobimy to za Ciebie. Bez dodatkowych narzędzi będziesz mógł budować relacje ze swoimi klientami, którzy zostaną jednocześnie fanami Twojego sklepu na Facebooku. Integracja z serwisem społecznościowym pozwala na uzyskanie wiarygodnych komentarzy dotyczących produktów sprzedawanych w sklepie, dzięki czemu o Twojej ofercie dowiedzą się znajomi osób, które u Ciebie kupowały.

Bezpieczeństwo

Platforma sklepowa, którą wykorzystujemy gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas dokonywania transakcji zakupu. Codzienne kopie bezpieczeństwa danych, certyfikat szyfrowania danych podczas płatności to fundamentalne elementy tworzonych przez nas sklepów.

Responsywność, czyli łatwy dostęp z urządzeń mobilnych

Coraz więcej osób korzysta z Internetu za pomocą urządzeń mobilnych: tabletów i smartfonów. Za ich pomocą wiele osób dokonuje również zakupów w sklepach internetowych, dlatego ważne jest, aby sklep był w pełni dostosowany do urządzeń mobilnych i wyświetlał się na nich prawidłowo. Oferujemy pełną responsywność naszych projektów, czyli dostosowanie do każdego rozmiaru ekranu, począwszy od panoramicznych monitorów, a na małych ekranach smartfonów kończąc. Wygląd sklepu samodzielnie dopasuje się do szerokości ekranu, w zależności od używanego urządzenia.